Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 11:32
 
Yeni Galericiler Sitesi Geliyor
Göreve geldikten sonra ilk proje tanıtımını gerçekleştiren i:Hakkı Esen, yeni galericiler sitesini anlattı.
GÜNDEM Haberi
Yeni Galericiler Sitesi Geliyor

Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi’nde galerici esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen Başkan Esen, proje ekiplerinin hazırladığı Galericiler Sitesi Projesi’ni galerici esnafına tanıttı.

Kendisinin de uzun yıllar farklı sektörlerde ticaretle uğraştığını dile getiren Başkan Esen, esnafların sıkıntıları çok iyi bildiğini ifade ederken, kentin esnafları ile birlikte gelişip güçleneceğini vurguladı.

Kentin yıllardır ihmal edilmiş, ötelenmiş sorunlarını kısa süre içerinde çözebilmek için geliştirdikleri projeleri ve çözümlerini anlatan Başkan Esen, “Biz belediyenin borçlarının arkasına sığınıp verdiğimiz sözleri unutacak değiliz. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan,
her kesime ulaşacak, halkımızın istek ve önerilerini alacağız. ‘Yaptım, oldu’ mantığını yıkıp, istişare kültürünü geliştireceğiz. Bu anlamda sizler için hazırladığımız Galericiler Sitesi Projesi’ni sizlerle birlikte inceliyoruz. Proje ile tüm düşünce, öneri ve eleştirilerinizi proje ekiplerimiz değerlendirecektir.” ifadelerini kullandı.

Proje ile ilgili düşünce ve önerilerini dile getiren esnaflar, Başkan Esen’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Galericiler, Sitesi, Geliyor,
Haber Yazılımı UA-112017877-1