Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 17:47
 
MHP ÇANKIRI'DA SEÇİM STARTINI VERDİ.
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Teşkilatı,ve Milletvekili Aday Adayları seçim startını Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde kılınan Cuma namazı sonrası verdi.
- Haberi
MHP ÇANKIRI'DA SEÇİM STARTINI VERDİ.

Cuma namazı sonrası aday adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte esnafları ziyaret eden MHP, açılışı yapılan bazı esnaflara da hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Daha sonra toplu olarak Belediye İş Merkezine geçen MHP Camiası’nı MHP Kadın Kolları üyeleri çiçeklerle karşıladı.

MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada seçim startını verdiklerini belirterek seçimlerin Çankırı’mız ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Teşkilatı’nın 6 aday adayı bulunduğuna dikkat çeken Çelik, “Biz hepsi birbirinden donanımlı ve kıymetli kardeşlerimizdir. Bize göre bu 6 kardeşimizin her biri bırakın vekilliği, bakan hatta başbakanlık donanımına sahip bireylerdir. Bizi başka siyasi oluşumlarla, koltuk sevdalılarıyla karıştırmayın. Bu anlamda hamdolsun Milliyetçi – Ülkücü Camianın önü açık, geleceği aydınlıktır. Gece gündüz demeden çalışacak, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. Gayret bizden, takdir Türk milletinden, himaye ise Cenab-ı Allah’tandır.” dedi.

6 aday adayı daha sonra parti binasında parti teşkilatları ile bir araya geldi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, ÇANKIRI'DA, SEÇİM, STARTINI, VERDİ.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP ÇANKIRI'DA SEÇİM STARTINI VERDİ.
MHP ÇANKIRI'DA SEÇİM STARTINI VERDİ.
MHP ÇANKIRI'DA SEÇİM STARTINI VERDİ.
Haber Yazılımı UA-112017877-1