Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 17:53
 
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Basın Toplantısında Konuşan Abdulkadir Çelik "Gece Gündüz Demeden Çankırı İçin Çalışıyoruz" Dedi.
- Haberi
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Sabah kahvaltısında Çankırı Basını ile bir araya gelen Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Ak Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, il genel meclisi başkanı Mustafa Çıbık, kadın kolları il başkanı Melike Çilhan, merkez ilçe başkanı Bahri Kılıç basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Daha sonra tüm teşkilat ile Kızılay'a kan bağışında bulunan İl Başkanı Abdulkadir Çelik'in basın açıklaması şöyle;

Sayın milletvekilim, sayın İl Genel Meclis Başkanım, Kadın kolları başkanım, Gençlik Kolları Başkanım, ilçe başkanım, İl Genel Meclis üyem, Belediye meclisi grup başkanımız, il başkan yardımcılarım, basınımızın güzide temsilcileri Ak Parti İl başkanlığımızın düzenlediği kahvaltı ve basın açıklaması programımıza hepiniz hoşgeldiniz.

Grup Başkanvekilimiz Muhammed Emin Akbaşoğlu'nun annesi rahatsızlandığından acilen İstanbul'a gitmesi gerekti. Bu nedenle toplantımım katılamadı. Vekilimizin sizlere selamlarını iletiyorum ve vekilimizin annesine acil şifalar diliyorum.

Öncelikli olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde devam eden Barış Pınarı harekâtında görev alan güvenlik güçlerimize tüm teşkilatımızla birlikte desteklerimizi yineliyoruz, Allah her daim yardımcıları olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan gazilerimize acil şifalar diliyorum.

Malumunuz olduğu üzere geride bıraktığımız 31 Mart seçimlerinden sonra Ak Parti Çankırı İl teşkilatlarında yenilenme süreci gerçekleşti ve 26 Nisan tarihi İtibari İle Çankırı Ak Parti İl Başkanlığına atamamız yapıldı. Bu tarihten sonra İl Yönetiminin oluşturulması, Merkez İlçe, Şabanözü, Yapraklı, Eldivan İlçelerimizin İlçe Başkam atamaları yapıldı. Gençlik kolları ve Kadın kolları başkanlarımızın ataması yapıldı ve yönetim kurulları oluşturuldu. Genel Merkezin denetiminde yönetim kurulları oluşturulduğundan bu süreç belli bir zaman aldı. Şu anda Ak Parti İl teşkilatımız tüm birimleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

31Mart seçimlerinde I I ilçenin 8 ini , 3 beldenin tamamını alarak toplamda II belediyeyi kazandık. İl Genel Meclisi üyeliklerinin 25 inin 18 ini kazanarak başarılı bir seçim dönemi geçirdik. Ancak maalesef Çankırı Belediyemizi kaybettik. Halkımızın takdirine saygı duyuyoruz ve yapılan bir hata varsa hatalarımızı düzelterek halkımızın teveccühünü kazanmak için tüm teşkilatımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ak Parti İl Başkanlığı ve yönetimimizle, Milletvekillerimizle, İl Genel Meclis başkanı ve meclis üyelerimizle, Kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatlarımızla, İlçe yönetimlerimizle, belediye meclis üyelerimizle hep birlikte sahadayız ve halkın içerisindeyiz. STK larla sık sık bir araya geliyoruz ve onların fikirlerini öncelikli olarak değerlendiriyoruz. Halkın Ak Partiye olan herhangi bir kırgınlığı veya küskünlüğü var ise bunları gidermek için halkımızın gönlünü kazanmak birinci önceliğimizdir. Bu çalışmaları yaparken en önemli ilkemiz teşkilatımızda birlik ve beraberliği sağlamak olmuştur. Milletvekillerimizle ve tüm teşkilatımızla son derece uyum içerisinde çalışıyoruz. Çankırı'nın hasret kaldığı birlik ve beraberliği sağlayan başta milletvekillerimiz olmak üzere tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum.

Şehrin sorunları konusunda tespitlerimizi yapıyoruz ve çözüm bulma konusunda milletvekillerimiz ve yönetimimizle var gücümüzle gayret gösteriyoruz. Halkımızın ve siz değerli basın mensuplarının fikir ve görüşlerini önemsiyoruz ve en doğru kararları alabilmek için istişare kanallarını açık tutuyoruz. Yapılacak hizmetlerin tamamının takipçisiyiz. Ak Parti her zaman halkımızın umudu olmuştur ve bu durum her zaman olduğu gibi şu anda da devam etmektedir. Ak Parti halka hizmetin adıdır. Bizler halka efendilik yapmak İçin değil halkın hizmetkarı olmak İçin geldik. Gecesi gündüzü olmaksızın halkımızın taleplerini karşılamak için Milletvekillerimiz Ankara'da bizler burada sürekli olarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. İlçe ve Beldelerde Belediye Başkanlarımız Ak Parti Belediyeciliğinin ve hizmetlerinin en güzel ömeklerini sergilemektedirler. Bildiğiniz üzere Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu Çankırı'nın 371 köyünü ilçe başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz, koordinatör il yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gezmişler ve köylerin taleplerini alarak çözüme ulaştırma ve yapılacak İşlerin takibi konusunda üstün çaba sarf etmişlerdir. Milletvekilimize , İl Genel Meclis başkanımıza, İl Genel Meclis üyelerimize ve teşkilatımıza köylere ilişkin bu çalışmaları için teşekkür ediyorum. Milletvekillerimiz Ankara'da belediyelerin ve kurumların taleplerinin sonuna kadar takipçisi olmakta, belediyelerin ve kurumların en İyi hizmeti vermesi İçin yoğun mesai harcamaktadırlar. Grup Başkan Vekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu Meclisteki yoğun çalışma programının yanında Çankırı'nın sorunları ile de yakından ilgilenmektedir.

Bizler bu makamların gelip geçici olduğu bilinciyle halkımıza hizmet için bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'nın çizmiş olduğu 2023 ,2053 ve 2071 hedeflerine Çankırı'mızın ve ülkemizin ulaşması için bize düşen tüm görevleri yerine getireceğiz.

Halkımızın 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftasını kutluyorum. Kızılay haftası nedeniyle Kızılay ile 81 ilde ortak olarak düzenlenen ve Çankırı'da Kızılay Çankırı Şubesi ve İl Başkanlığımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığımız olarak ortak düzenlediğimiz Kan bağışı kampanyamıza tüm halkımızı ve siz değerli basın mensuplarımızı davet ediyoruz. Kızılaya ait kan bağışı aracı İl Başkanlığı binamız önünde saat 11:00 ile 20:00 saatleri arasında kan bağışı kabul edecektir. Kan bağışı hayat kurtarır diyoruz ve tüm halkımızı kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.

Göreve geldiğimiz günden beri bizlere destek olan tüm partili kardeşlerimize ve halkımıza teşekkür ediyorum. Doğru habercilik için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan siz değerli basın mensuplarımızın geçtiğimiz 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü tekrar tebrik ediyorum.

Bizlerle ilgili herhangi bir konu hakkında bilgi edinmek isterseniz 24 saat telefonumuz açık. Tüm konularda bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yapıcı her türlü eleştiriye açığız ve fikirleriniz her zaman bizler için yol gösterici olacaktır. Bu toplantıları bundan sonra da düzenli olarak yapmayı düşünüyoruz.

Basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya gelmeyi daha önceden planlamıştık ancak Gençlik kolları ve Kadın kolları yönetimlerinin tamamı oluştuktan sonra bu toplantının yapılmasını uygun bulduk. Bundan sonra sizlerle daha sık olarak bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

Davetimize icabet ettiğiniz için siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyor sizlerin nezdinde tüm halkımıza selam ve saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GECE, GÜNDÜZ, ÇALIŞIYORUZ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Haber Yazılımı UA-112017877-1