Haber Detayı
18 Aralık 2017 - Pazartesi 13:53
 
Çankırı Ak Parti İl yönetimi
Celal Kaman'nın Tek liste ve tek adayla girdiği kongrede yeniden İl Başkanı seçildi
- Haberi
Çankırı Ak Parti İl yönetimi

Ak Parti tarafından yeninden il başkanınlığı için görevlendirilen Celal Kaman tek aday ve tek listeyle girdiği Çankırı Ak Parti  6.olağan kongresinde yeniden başkan seçildi.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu'ndaki Çankırı 6. Olağan İl Kongresi'ne Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Eski Çankırı Milletvekili İdris Şahin ile parti teşkilatları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan konuşmaların ardından oylamaya geçildi. Seçimlere tek liste ile giren Celal Kaman yeniden il başkanı olurken, yönetimi şu isimlerden oluştu:

Mehmet Göktaş, Mustafa Arslan, Ahmet Dinç, Mustafa Avşar, Nevzat Erdem, Fatma Öztürk, Muzaffer Akdoğan, Dursun Acar, Ahmet Kara, İbrahim Ayran, Murat Babayusuf, Gülhan Manici, Yunus Şahin, Aziz Mazlum, Ali Kunduracı, Musa Potuk, Kemalettin Din, Ahmet Andinç, Hüseyin Gönder, Osman Aslan, Aylin Çatak, Sadık Doğan, Bahri Astarlıoğlu, Salih Kara, Ümmehan Türkmen Tuna, Nevin Karaman, Recep Deneci, Elif Atasever, Filiz Erdoğan

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çankırı, Ak, Parti, İl, yönetimi,
Haber Yazılımı UA-112017877-1