Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 10:37
 
BELEDİYEYE ATEŞ PÜSKÜRDÜ
Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik Rabia Parkı'nın Adının Değitirileceği Söylentileri Üzerine Çankırı Belediyesi Yönetimine Ateş Püskürdü.
- Haberi
BELEDİYEYE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

      Son günlerde işçi çıkarılacağı Ak Parti'li çalışanların işine son verileceği söylentileri üzerine şimdide Rabia Parkı'nın isminin değiştirileceği söylentileriyle gündeme gelen Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'e tepkiler git gide büyüyor.

     Şimdiye kadar Cumhur İttifakı Çerçevesinde pekte karşı karşıya gelmek istemeyen Ak Parti Çankırı Yönetiminden Rabia Parkı'nın isminin değiştirilmesine ise sessiz kalınamadı.

     Yazılı bir basın açıklaması ile tepkisini ortaya koyan AK Parti Çankırı İl BaşkanıAbdulkadir Çelik zehir zemberek bir açıklama yaptı

    Çelikin açıklaması aynen şöyle;

    Bizim Rabiamız Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet' tir. Bu ana unsurlarımızın hiçbiri değiştirilemez değiştirilmesi dahi teklif edilemez. Halkın benimsediği bu güzel parkımızın ismini değiştirmek yerine Belediyemiz yeni yapacağı parklara istediği ismi vermekte özgürdür. 15 yıllık Ak Parti Belediyeciliğinde sayısız yeni açılan sokak ve caddelere, parklara Aziz Şehitlerimizin ismi verilmiş, İstiklal Yolu parkına Şehitler anıtı kazandırılmıştır. Değiştirmek kolay, yeniden yapmak zor ama gerçekçi olanıdır. Bizimde tavsiyemiz Belediyemizin yeni yapacağı hizmetlerde halkın tekliflerini değerlendirmesidir. "Zira halkımız değiştirmek konusunda çok mahirdir"

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYEYE, ATEŞ, PÜSKÜRDÜ,
Haber Yazılımı UA-112017877-1